Rozwiązania dla indiwidualnego użytkownika

       ^
Do góry

Nasz zespół

Thomas Gabriel
Prezes Firmy

Tel.: +49 (0)5152 3700

Pn – Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 15:00
thomas.gabriel@HYBRIMIN.com
Ana-Cristina Trukhman
Sprzedaż Niemcy/Europa

Tel.: +49 (0)5152 52570-03
Pn – Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 15:00
ana-cristina.trukhman@HYBRIMIN.com
Sergey Trukhman
Sprzedaż kraje GUS

Tel.: +49 (0)5152 52570-04
Pn – Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 15:00
sergey.trukhman@HYBRIMIN.com
Daniela Liedhegener
Doradztwo konsumenckie

Tel.: +49 (0)151 41923438
Pn: 13:00 – 17:00
Wt – Pt: 9:00 – 11:30
daniela.liedhegener@HYBRIMIN.com
Agnieszka Modzelewska
Specjalista ds.marketingu i handlu

Tel.:
Pn – Pt:

info@HYBRIMIN.com
Tobias Opitz
Informatyk specjalista ds. IT

Tel.: +49 (0)5152 52570-02
Pn – Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 15:00
tobias.opitz@HYBRIMIN.com
Angelika Bode
Specjalista ds. administrowania i fakturowania
Tel.: +49 (0)5152 52570-00
Pn – Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 12:00
angelika.bode@HYBRIMIN.com
Anastassia Heck
Młodszy specjalista ds. administrowania
Tel.: +49 (0)5152 52570-00
Pn - Czw: 8:00 – 17:00
Pt: 8:00 – 15:00
anastassia.heck@HYBRIMIN.com
       ^
Do góry

Nasze Biuro

HYBRIMIN® GmbH & Co. KG
Obere Brückenstraße 21
31840 Hessisch Oldendorf
NIEMCY

Skontaktuj sie z nami

Dziękuję bardzo

Wiadomośćzostała wysłana

Wystąpił bląd podczas wysyłania wiadomośi

       ^
Do góry