Szczegóły dla studentów:

Program HYBRIMIN® Futter5 lub HYBRIMIN® WinFumi 9.5 jest używany w najróżniejszych instytutach na prawie wszystkich uniwersytetach w Niemczech do celów naukowych i badawczych. Zapytaj administratora IT lub właściwego wykładowcę o wersję do testów.

Jeżeli zamierzasz wybrać drogę zawodową w branży paszowej i wszystkich pokrewnych dziedzinach, znajomość oprogramowania paszowego będzie ogromnie pomocna na początku Twojej pracy. Ponad 50% wszystkich niemieckich producentów materiałów paszowych korzysta z programów HYBRIMIN® w sprzedaży lub w produkcji paszy. Programy HYBRIMIN® są używane już w ponad 40 krajach. Umiejętność obsługi programu HYBRIMIN® będzie zatem Twoim atutem w rozmowach rekrutacyjnych, nawet jeżeli dana firma korzysta z innego programu paszowego!

Dla studentów oferujemy program HYBRIMIN® Futter 5 w jednej wersji językowej na następujących warunkach:

1

Każdy student otrzymuje maksymalnie jedną wersję.

2

Każdy student musi przesłać firmie HYBRIMIN® zaświadczenie o wpisie na listę studentów.

3

Płatność za program należy uiścić z góry.

4

Program stanowi pełną wersję dla wszystkich gatunków zwierząt z kompletną bazą danych. Program nie podlega jednak aktualizacji i może być używany wyłącznie w środowisku prywatnym (gospodarstwo rodziców). Udzielanie profesjonalnych porad dla innych hodowców zwierząt za opłatą nie jest dozwolone.


Szczegółowe informacje o programie HYBRIMIN® Futter 5…

Kontakt…